U četvrtak, 12. novembra 2020. godine održan je prijem nove generacije studenata master akademskih studija Fakulteta zdravstvenih i poslovnih studija Univerziteta Singidunum.

Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, prijem master studenata 2020 (1)

Studentima je uspešan početak poželeo rukovodilac master studija Fakulteta, prof. dr Filip Đoković, koji ih je ovom prilikom upoznao sa konceptom master studija, strukturom osnovnih i izbornih predmeta koji studente očekuju na tri studijska programa i na modulima u okviru njih.

Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, prijem master studenata 2020-8 (1)

Putem video poziva prisutnima se obratila dr Verica Jovanović, direktorka Instituta za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanovic Batut“ poželevši im uspešan početak novog nivoa studija na studijskom programu Menadžment zdravstvene zaštite i napredne prakse koji naš Fakultet realizuje u saradnji sa ovim Institutom.

Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, prijem master studenata 2020-2 (1)
Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, prijem master studenata 2020-6 (1)

Pored ovog programa, na master studijama realizuju se i sledeći akreditovani studijski programi:

Detaljnije o master studijama Fakulteta zdravstvenih i poslovnih studija pročitajte ovde.

Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, prijem master studenata 2020-4 (1)
Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, prijem master studenata 2020-5
Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, prijem master studenata 2020-3
Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, prijem master studenata 2020-7 (1)