U Novom Sadu je održana četvrta međunarodna konferencija studenata turizma i hotelijerstva MEKST, koja je okupila oko 1000 učesnika iz 15 zemalja Evrope.

MEKST

Veliki broj studenata našeg fakulteta je iz Novog Sada poneo lepe utiske, kao i profesorka Univerziteta Singidunum, dr Svetlana Stanišić, koja je imala zadovoljstvo da izlaže na temu Klimatske promene i turizam.

prof.dr Svetlana Stanišić

Predavači su bili eminentni stručnjaci iz oblasti digitalnog marketinga u hotelijerstvu i turizmu. Najznačajniji od njih su:

• Dalibor Šumiga – osnovač prve agencije za bihejvioralni marketing PROMOSAPIENS.
  • Gianluca Laterza – regionalni menadžer za Južnu Evropu TRIPADVISOR.
  • Gorazd Čad – osnivač agencije za marketing i organizaciju događaja TOLERANCA MARKETING.
  • Leonardno Buzov Vulas – marketing menadžer hotela SHERATON u Dubrovniku i predavač na univerzitetu Ročester u Dubrovniku.
  • Ana Mirković – izvršna direktorka Instituta za digitalne komunikacije i predavač Instituta za Digitalni Marketing iz Irske.
  • Ivan Bildi – osnivač agencije MARKETING ONLINE.

MEKST2