Prezentacija programa „Najbolja Start up ideja“ sa instrukcijama održana je 18. aprila za studente Fakulteta zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija. Prijavljivanje timova studenata sa najboljim idejama za start up biznis otvoreno je do 5. maja, 2017. godine. Obrasci prijave kao i dostavljanje dokumentacije vrši se putem e-maila: sanja.lakić@beograd.gov.rs. Finale takmičenja biće održano 15. maja, u Belom Dvoru u Beogradu. Najbolji timovi dobijaju konsultantsku podršku za biznis, poslovni prostor za obavljanje delatnosti, kao i finansijsku podršku za planirani start up posao.

IMG_0006

Podršku ovom programu dalo je Ministarstva omladine i sporta Republike Srbije i Grada Beograda. Program je otpočeo kampanjom po gradovima u Srbiji tokom februara meseca uz partnerstvo sa programom „Pokreni se za posao“ Udruženja „Eneca“ iz Niša.

IMG_0005

Takmičenje je otvoreno za sve studente i srednjoškolece završnih godina.

IMG_0011