Početak nove akademske godine na Fakultetu zdravstvenih pravnih i poslovnih studija Univerziteta Singidunum obeležen je svečanim prijemom studenata u ponedeljak, 2. oktobra 2017. godine.

Fakultet zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija, Univerzitet Singidunum Valjevo

DSC_1170

Brucošima i studentima viših godina obratili su se prof. dr Olivera Nikolić – predsednik Fakulteta, prof. dr Branka Stamatović Gajić – dekan Fakulteta, doc. dr Zoran Jokić – rukovodilac Departmana za poslove u zdravstvu, doc. dr Filip Đoković – prodekan, doc. dr Marko Marković – prodekan za nastavu.

Dr Branka Stamatović Gajić

Zoran Jokić

Profesori su ovom prilikom studentima poželeli dobrodošlicu, srećan početak nove akademske godine i dali veoma važne savete o akademskom životu, studijama, važnosti dodatnog usavršavanja i vannastavnih aktivnosti.

Filip Đoković

Dr Marko Marković

Svoja iskustva i prednosti studiranja na našem Fakultetu prenele su Ana Gojković, studentkinja IV godine i Violeta Džaferović, studentkinja master studija.

Ana Gojković

Violeta Vasiljević

Svečani prijem zatvorio je orkestar Flautissimo Muzičke škole „Živorad Grbić“.

Flautissimo

DSC_1216