Predstavnici Studentskog Parlamenta Poslovnog fakulteta u Valjevu posetili su dana 29. oktobra 2015. godine Univerzitet Singidunum.

Cilj posete je zajednički sastanak članova studentskih parlamenata Poslovnog fakulteta iz Valjeva i Univerziteta Singidunum. Sastanak su vodile Jelena Popov, predsednica SP Univerziteta Singidunum i Violeta Vasiljević, predsednica SP Poslovnog fakulteta u Valjevu.

Studentima su se na početku posete obratili prof. dr Dragan Cvetković, dekan i Predrag Obradović, marketing i PR menadžer Univerziteta Singidunum, a nakon toga su razgovarali o saradnji i zajedničkim poslovima dva parlamenta.

Plan posete podrazumevao je i obilazak 60. Beogradskog sajma knjiga, gde su studenti posetili štand Univerziteta Singidunum.

Fotografije sa posete studenata iz Valjeva možete pogledati na facebook stranici Univerziteta Singidunum.