Grupa studenata Poslovne informatike Poslovnog fakulteta Valjevo danas je sa mentorom prakse sa fakulteta prof. Dr Biljanom Tešić posetila kompaniju Bosis Valjevo. Domaćini su bili HR menadžer Marija Pantelić i mentor prakse u kompaniji IT menadžer Jovan Đurić. Posle kratkog upoznavanja sa poslovanjem kompanije dogovorena je i napravljena Agenda za praksu studenata Poslovne informatike.

IMG_2270

Praksa treba da doprinese studentima unapređenje stečenih znanja, praktičnu primenju stečenih znanja i da ih osposobi za uspešniji rad u struci. Studenti će ovom praksom unaprediti profesionalnu biografiju i služiće im kao referenca i pomoć u daljem pronalaženju posla nakon završenih osnovnih akademskih studija.

IMG_2270

Na srdačnom prijemu i gostoprimstvu u ime studenata i profesora Poslovnog fakulteta Valjevo zahvalila se prof. Dr Kosana Vićentijević.