Osam studenata našeg Fakulteta učestvovalo je na letnjem omladinskom kampu u organizaciji Ministarstva omladine i sporta i Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) , sa nastavnikom koordinatorom aktivnosti u kampu Nikolom Savićem MA.

01 (2)

Studenti su boravili na planini Divčibare pet dana, kamp je organizovan u hotelu Maglijan. Studenti su imali priliku da prisustvuju predavanjima o ekonomskom osnaživanju, usvajanju mekih i komunikacijskih veština, predavanjima koja podstiču omladinski aktivizam i izradu projektnih idejnih projekata sa javnom prezentacijom. Učesnici kampa informisani su o mogućnosti obuke  kojom će dobiti zvanje omladinskog radnika ili omladinskog lidera.

02
03

Uz puno korisnih predavanja, kamp je obeležilo i druženje više od 30 mladih iz Valjeva, Ljiga, Lajkovca, Mionice i Osečine.

04
05