Upoznajte se sa programom koji vam pruža priliku da provedete nezaboravno leto u Americi. Putuj, radi i stekni nova nezaboravna iskustva. Za sve studente našeg fakulteta prezentacija će biti održana u utorak 24. oktobra u 13 časova, A2-44. Sve informacije možete dobiti direktno od organizatora ili studenata koji su ovo leto proveli u Americi. Sve ovo značajno je za vas jer je Inspirit jedina agencija sa kojom naš fakultet sarađuje tako da ćete moći da dobijete određene pogodnosti: planiranje polaganja ispita sa profesorima, sertifikat organizatora o radu u inostranstvu, priznatu praksu i još mnogo drugih pogodnosti kako od strane fakulteta tako i od strane agencije. Sve ovo nećete moći da dobijete ukoliko odlazak budete planirali preko druge organizacije! Ostajete uskraćeni za prizavanje prakse ali i remetite tok studija. Razlog za ovo jeste što su mnogobrojne agencije počele da rade program slanja studenata u Ameriku ali bez iskustva i sigurnosti pa je naš fakultet želeo da sklopi dogovor sa jednom ozbiljnom agencijom i obezbedi sve što vam je neophodno kako ne biste zapostavili vaše studije. O ovim i mnogim drugim pogodnostima plaćanja, odlaska, ponudi poslova i same realizacije programa od prijave do odlaska, informacije možete dobiti direktno od organizatora na dan prezentacije.

Capture