U četvrtak 24.11.2016. od 10-12h u poseti Fakultetu biće predstavnici Narodne banke Srbije radi održavanja kvalifikacionog turnira u edukativnoj igri na tabli „Monetura“. Od najboljih takmičara III i IV godine studija (njih četvoro), formira se ekipa koja će predstavljati Fakultet na finalnom takmičenju uz učešće 16 fakulteta iz zemlje u decembru koje će se održati u Beogradu u Narodnoj banci Srbije, pri čemu će pobednicima biti uručene nagrade od strane guvernera NBS. Jedna od nagrada je praksa u NBS u Beogradu, koja je velika šansa za studente.

Od 12:30 do 14:30 za studente svih godina biće organizovana edukativna igra „Finansije za kasnije“, koja je osmišljena da obuči studente u načinu razmišljanja i vođenja ličnih finansija kroz svoj životni vek. Ovo studenti ne bi trebali da propuste, prvenstveno zbog njih samih i njihovog ličnog finansijskog obrazovanja.

Pozivamo sve studente da iskoriste ovu lepu priliku dodatnog obrazovanja.