Nastava u letnjem semestru školske 2023/2024. godine za studente svih godina osnovnih studija počela je u ponedeljak, 26. februara 2024. godine.

Nastava u letnjem semestru školske 2023/2024. godine za studente master studija počinje od 15. marta 2024. godine.

DSC_4368

Nastava se odvija uživo na Fakultetu, uz izuzetak nekoliko predmeta koji se sprovode kombinovanom metodom – onlajn nastava i nastava uz prisustvo studenata na Fakultetu. Za potrebe predmeta koji se ralizuju onlajn koristi se Microsoft Teams platforma, a sve linkove za pristup predavanjima, kao i do sada, studenti će moći da pronađu na odgovarajućim Stranicama predmeta.

Rasporedi nastave za sve studijske programe osnovnih studija istaknuti su na strani Raspored predavanja.

Rasporedi nastave za sve studente master studija istaknuti su na strani Raspored predavanja.

Svim studentima i kolegama želimo uspešan predstojeći letnji semestar!