Povodom početka primene novog Zakona o izvršenju i obezbeđenju, Regionalna privredna komora Valjevo u saradnji sa Fakultetom zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija Valjevo, Univerzitet Singidunum, i USAID Projekat za bolje uslove poslovanja (USAID BEP) organizuju okrugli sto:

„DIJALOG PRAVOSUĐA I PRIVREDE – KORAK DALJE KA EFIKASNOM IZVRŠENJU“ koji će se održati u utorak, 13. septembra 2016. godine u 11h (amfiteatar Fakulteta na IV spratu).

Okrugli sto je namenjen svim relevantnim učesnicima u postupku izvršenja i napate potraživanja, a pre svega predstavnicima pravosuđa (predsednicima, izvršnim i drugim zainteresovanim sudijama) privrednih, viših i osnovnih sudova sa područja regiona, zainteresovanim privrednicima, javnim izvršiteljima, advokatima, predstavnicima banaka i drugim zainteresovanima za efikasno izvršenje u privredi.

Molimo Vas da svoje prisustvo potvrdite do 12. septembra na e-mail:  vesa@rpk-valjevo.co.rs

Poziv za okrugli sto.