U saradnji sa Gradom Valjevom i srednjom Tehničkom školom Valjevo, Fakultet zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija Univerziteta SINGIDUNUM obeležava

Dan sećanja na žrtve saobraćajnih nezgoda u skladu sa milenijumskim ciljevima UN.

Pozivamo Vas da prisustvujete centralnom događaju koji će se održati u nedelju, 26. novembra 2017. godine u

u 11 časova – prostor ispred Centra za kulturu Valjevo

u 12.30 časova – zgrada Opštine Valjevo, velika sala I sprat

Poster - Dan sećanja 26.11.2017. smanjeno

Povodom Međunarodnog dana sećanja na žrtve saobraćajnih nezgoda pozivamo Vas da posetite izložbu postera koja će trajati od 24-30. novembra 2017. godine u prizemlju, na I, II i III spratu fakulteta na adresi Železnička 5, Valjevo.

Autori izložbe, studenti Departmana za pravne studije Fakulteta zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija Univerziteta SINGIDUNUM pozivaju Vas da se zamislite nad porukama navedenim na panoima, jer svi smo mi učesnici u saobraćaju.