Singidunum News je studentski časopis na engleskom jeziku koji odslikava posvećenost naših studenata izučavanju stranih jezika. Oni su podstaknuti da kroz autorske radove iskazuju kreativnost, talente i kritičko mišljenje. Izdanje broj XVI je deo tradicije duge četrnaest godina i predstavlja proizvod timskog rada studenata i nastavnika Fakulteta zdravstvenih i poslovnih studija.

U ovom broju naši studenti su se otisnuli putem književnika i pokušali da odgonetnu odgovore na pitanja skrivena iza svetova koji ih inspirišu, u nadi da će njihova dela u čitaocu probuditi slična traganja. Takođe, upoznajte se sa Erazmus+ iskustvima naših studenata, aktivnostima i projektima u kojima su učestvovali, trendovima u eri digitalizacije, muzici i filmovima kojima se uvek rado vraćamo.

Dobro došli na stranice novog broja!

Arhiva prethodnih brojeva
SingidunumNews 16 cover (1)