U petak 12.04.2024. godine u Edukativnom centru Zdravstvenog centra, u Domu zdravlja Valjevo, realizovan je seminar namenjen stručnom usavršavanju zdravstvenih radnika, na kome je prisustvovao veliki broj bivših i sadašnjih studenata sa Zdravstvenog departmana našeg fakulteta. Autori seminara su bili prof. dr sci. med. Marija Mladenović i master nastavnik Zdravstvene nege Nikola Savić u kolaboraciji sa saradnicom Fakulteta Slavicom Filipović.

1 (1)
5 (1)

Veliki broj prisutnih zdravstvenih radnika i studenata imao je priliku da čuje inovativan pristup u primeni Procesa zdravstvene nege, kroz korisne savete i praktične primere predavača. Ključ uspeha u primeni savremene zdravstvene nege kroz intervencije procesa su u obrazovanju i usavršavanju zdravstvenih radnika.

3 (1)
4 (1)