Studenti i nastavnici našeg fakulteta, učestvovali su u programskim aktivnostima Nacionalnog simpozijuma „Kolubarski dani zdravstvenih radnika i saradnika 2023“, koji je održan u Valjevu 29. i 30. septembra 2023. Ovogodišnji slogan simpozijuma je DA SVAKO SRCE KUCA ZDRAVO – UJEDINJENI NA PUTU DO CILJA, a tematika simpozijuma u znaku Svetskog dana srca koji se prema Kalendaru javnog zdravlja obeležava 29. septembra širom sveta.

2

Na svečanom otvaranju simpozijuma, ispred Udruženja zdravstvenih radnika i saradnika „Budućnost“ uručene su zahvalnice za uspešnu saradnju – prof. dr Oliveri Nikolić, predsednici Fakulteta zdravstvenih i poslovnih studija, prof. dr Mariji Mladenović i prof. dr Dušanu Ružičiću, profesorima našeg Fakuteta.

3
4

Među brojnim korisnim predavanjima stručnjaka iz države i regiona, svoje izlaganje imali su i profesorka Mladenović i profesor Ružičić, a priliku da se usavršavaju imali su i naši nastavnici i studenti sa Departmana zdravstvenih studija.