brand

Univerzitet Singidunum poziva najuspešnije studente koji ispunjavaju kriterijume da se jave na poziv Narodne banke Srbije za obavljanje letnje prakse. Poziv se odnosi na studente svih studijskih programa.
Narodna banka Srbije i ove godine u periodu od 1. jula do 31. avgusta, tradicionalno organizuje letnju praksu za studente završnih godina fakulteta u Srbiji.

Ove godine na praksu će se primiti do 50 studenata različitog obrazovnog profila. Praksa se obavlja u Beogradu, Nišu, Kragujevcu i Užicu.

Ukoliko želite da steknete praktična stručna znanja i iskustvo i motivisani ste da se neposredno upoznate s poslovanjem Narodne banke Srbije, svoju prijavu dostavite Ljudskim resursima NBS najkasnije do 6. juna2015. godine elektronskom poštom na adresu: letnja.praksa@nbs.rs ili lično na adresu Beograd, Kralja Petra 12, s naznakom „Za letnju praksu“.

Detaljnije uslove konkursa za letnju praksu možete pogledati ovde .