U susret 19. maju i 15. Noći muzeja, kroz ceo grad šetaće ljubitelji kulture i umetnosti!
Ono što svaku Noć muzeja čini posebnom su pažljivo osmišljeni, skriveni dragulji koji i najprobirljivije posetioce vode na putovanje kroz uzbudljivu muzejsku noć, u otkrivanju nekih novih, pomalo zaboravljenih prostora i neispričanih priča, koje su postale deo šarma ove omiljene kulturne manifestacije. Nastavljajući tu tradiciju, 15. Noć muzeja, i ove godine priprema „vodič kroz svet skrivenih dragulja“ i preporučuje nesvakidašnje priče  skrivenih dragulja, koje posetioci nikako ne bi trebalo da propuste.
Noć muzeja sajt 1
Ovo je deo zvanične najave XV po redu manifestacije Noć muzeja u koju se i naš Fakultet tradicionalno uključuje niz godina unazad. Pored brojnih, zanimljivih aktivnosti u Valjevu, u subotu, 19. maja, posetioci Noći muzeja su na Fakultetu zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija imali priliku da pogledaju izložbu fotografija „Lepota rađanja“ Marka Rupene.
Noć muzeja sajt 2 Noć muzeja sajt 3
za sajt