U sklopu projekta Novi Lideri u Valjevu se održava događaj pod nazivom Lead Up 08.04. u Domu kulture (Art Hall) sa početkom u 13h, u organizaciji internacionalne studentske organizacije AIESEC.

Novi Lideri je projekat AIESEC-a Srbije, koji ima tradiciju dugu 10 godina i ove godine se realizuje pod temom Da li su mladi svesni svog okruženja i svoje uloge u njemu. Ovim projektom AIESEC teži jačanju liderstva među mladima širom Srbije, sa ciljem da ih motiviše da budu pokretači pozitivnih promena u svom okruženju. Lead UP-ovi će se ove godine realizovati deseti put u deset gradova.

Lead Up je događaj koji prethodi Konferenciji Novi Lideri u Narodnoj banci Srbije, i održaće se tokom aprila u Kraljevu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu, Subotici, Šapcu, Zaječaru, Valjevu, Čačku i Užicu i okupiće oko 600 mladih ljudi širom zemlje sa ciljem da ih podstakne da budu aktivni članovi društva. Mladi će na ovaj način imati priliku da čuju motivacione govore istaknutih ličnosti iz svog okruženja i da prisustvuju radionici na temu ciljeva održivog razvoja, koje su Ujedinjene Nacije razvile kao strategiju poboljšanja kvaliteta života ljudi.

Dobrodošli su svi zainteresovani mladi ljudi koji žele da saznaju više o životima uspešnih pojedinaca iz svog okruženja i načinima na koje mogu pozitivno da utiču na promene u društvu.

AIESEC je najveća internacionalna studentska organizacija koja deluje u 126 zemalja a bavi se razvijanjem liderskog potencijala mladih putem internacionalnih razmena, brojnih seminara, konferencija i drugih događaja.

Za događaj se možete prijaviti putem ovog linka.

new leaders