Treći put za redom  revizorska kuća KPMG  organizuje “Ace the Case” – takmičenje studenata u rešavanju poslovnih slučajeva.

Studenti završnih godina osnovnih ili master studija sa studijskih programa Računovodstvo, Revizija, Finansije i Menadžment imaće priliku da pokažu svoje znanje i steknu neophodno iskustvo na takmičenju .

Takmičenje će se održati u Beogradu 26. i 27. novembra, a sastojaće se od “master klas” predavanja, rešavanja konkretnog poslovnog problema i prezentacije rešenja istog.

Ovo je odlična prilika da pokažete svoje znanje i analitički način razmišljanja, jer pobednički tim odlazi na KPMG međunarodno takmičenje u Dubaiju, u aprilu 2016.godine.

Potrebno je da pripremite svoj CV i motivaciono pismo na engleskom jeziku i da budete spremni na testiranje analitičkih sposobnosti, znanja i prezentacionih veština.

Studenti mogu da se prijave na ovo takmičenje preko sajta, a rok za slanje prijava je 6. novembar.KPMG-logo