Pozivamo Vas da učestvujete u radu radionice koju organizuje Poslovni fakultet Valjevo, Institut za održivi razvoj, univerzitet “Singidunum”.

Radionica se realizuje u okviru Programa kreativne studentske prakse. Posvećena je temama koje se odnose na kreiranje ličnog razvoja i napretka, uspešne komunikacije, modelovanja i kreiranja sopstvenog modela ponašanja.

Radionica će biti održana 29. aprila, 2015. godine, u Sali Poslovnog fakulteta Valjevo, Prvi sprat, Ul. Železnička, 5 sa početkom u 12,00 sati.

Radionicu će biti realizovana kroz dva segmenta:

“Moj poslovni model u praksi” – Ksenija Vlaović, izvršna direktorka štamparije “Futura”. Novi Sad,

• “Kreiranje uspeha – NLP metod “ – Branislava Simović, NLP trener

Pozivamomo Vas da učestvujete u radu radionice i na taj način unapredite sopstvene procese ličnog razvoja kroz saznanja iz prakse i metodologije neuro lingvističkog programiranja.

Poželjno je da učešće prijavite na e-mail: ljmarkovic@singidunum.ac.rs

Dodatne informacije: osoba za kontakt-Ljubici Marković, dir. Instituta za održivi razvoj PFV, tel. 064 821 66 13