Na Fakultetu zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija 26. februara 2018. godine za učenike srednje medicinske škole „Dr Miša Pantić“ iz Valjeva održana su predavanja na temu „Ljudska prava osoba sa mentalnim poremećajima“.

smanjena 1

U okviru Departmana za poslove u zdravstvu, predavanje za maturante su održali prof. dr Branka Stamatović Gajić i doc. dr Tomisalv Gajić. Njih je pratilo oko 100 učenika četvrtog razreda smerova – medicinska sestra tehničar i ginekološko akušerska sestra, kao i dva odeljenja trećeg razreda smerova – medicinska sestra i fizioterapeutski tehničar.

smanjena 2

smanjena 5

Pored predavanja, od saradnika Fakulteta Jelene Bošković, MA učenici su mogli čuti i najvažnije činjenice o instituciji, studijskim programima osnovnih studija koji se realizuju i metodama rada.

smanjena 6

smanjena 4