U okviru saradnje našeg Fakulteta sa srednjim školama u Valjevu, Šapcu, Lajkovcu, Ljigu, Kosjeriću, Mionici i Osečini naši profesori održali su niz stručnih predavanja za maturante.
Tokom prethodnih nekoliko nedelja učenici završnih razreda srednjih škola imali su priliku da steknu nova znanja na teme frilensinga, kriptovaluta, pokretanja onlajn prodavnica, inovacija,  zdravlja, marketinga, finansija, pravne sposobnosti, razvoja karijere i poslovne komunikacije.

Saradnja sa školama u narednom periodu nastavlja se kroz organizaciju radionica na našem Fakultetu.

Zahvaljujemo se upravama škola i profesorima na pomoći u organizaciji predavanja, a učenicima na pažnji i interesovanju za ove aktuelne teme.

viber_slika_2022-03-21_14-08-15-993