Institut za održivi razvoj Poslovnog fakulteta Valjevo uz podršku Modnog ateljea “Ennettah” iz Valjeva, organizuje i otvara prijavljivanje za i početak sa radom “Umetničke radionice – Ennettah” .

2015-09-24 12.30.55

Pozivamo vas da se prijavite kao polaznici ove male škole umetničke obrade nameštaja i tekstila, tehnikama dekupaža, braša, kao i ostalim umetničkim tehnikama kojima će se izrađivati unikatni predmeti.

Radionicu vodi Svetlana Vujić Ennetah, umetnički dizajner, sa dugogodišnjim iskustvom i stažom u umetničkom oblikovanju i izradi umetničkih predmeta, kreacija, rešenja.

Prijavu možete poslati mailom, na adresu: ljmarkovic@singidunum.ac.rs . Potrebno je da u prijavi navedete ime i prezime, adresu, kontakt telefon i e-mail adresu.

Prijave se primaju do 15. Oktobra. Nakon toga sledi dogovor sa učesnicima i Radionica počinje sa radom od 20. Oktobra u prostoru Poslovnog fakulteta Valjevo, Železnička, 5.