U petak, 9.10.2015, na Poslovnom fakultetu Valjevo održana je još jedna iz serije edukacija namenjenih zaposlenima u valjevskim javnim i privatnim kompanijama. Obuku na temu „Društvene mreže, Optimizacija sajta i E-commerce“ činile su 3 radionice koje su održali profesori i asistenti Poslovnog fakulteta. Prisutni su mogli da saznaju više o poslovnoj primeni društvenih mreža, važnosti i načinima optimizovanja sajta za pretraživače, kao i da učestvuju u praktičnoj realizaciji implementacije elektronske prodavnice koriščenjem CMS sistema.

DSC_7092

Obuci su prisustvovali predstavnici Gradske uprave Valjevo, HK „Krušik“ i ostalih valjevskih preduzeća. Želja prisutnih za dodatnim edukacijama i novim temama, idu u prilog nastavku dobre saradnje Poslovnog fakulteta Valjevo sa pomenutim, ali i proširenju saradnje na ostale valjevske kompanije.

DSC_7110

DSC_7098