Poslovni fakultet Valjevo u saradnji sa Institutom za održivi razvoj organizovao bi odlazak studenta Fakulteta (prvenstveno smera razunovodstvo i finansije) na Konferenciju „FINIZ“ – koja ove godine ima kao glavnu temu „Finansijsko izveštavanje u funkciji korporativnog upravljanja“. Takođe, na ovoj Konferenciji biće predstavljen i model Poslovnog inkubatora za početničko preduzetništvo na Poslovnom fakultetu Valjevo.
Konferencija se održava 4. decembra, na Univerzitetu „Singidunum“, u Beogradu, sa početkom u 10,00 časova.
Studenti zainteresovani za odlazak na Konferenciju, potrebno je da se prijave Sanji Lukić, saradniku u nastavi, do UTORKA 01.12.2015. godine do 16:00 časova, kako bi bio obezbeđen odgovarajući prevoz.
Prevoz za naše studente je bez nadoknade.