U petak, 22.12.2017. u Narodnoj banci Srbije održan je finalni turnir takmičenja u društvenoj igri Monetura, na kome je učestvovalo po tri studenta sa devet fakulteta ekonomskog usmerenja iz cele Srbije, uključujući i Fakultet zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija Univerziteta Singidunum iz Valjeva.

Singidunum Valjevo (4)

Naši studenti imali su priliku da se upoznaju sa predstavnicima NBS kao i sa kolegama sa drugih fakulteta iz Beograda, Niša, Kragujevca, Subotice i Kosovske Mitrovice.

Singidunum Valjevo (2)

U ovoj zanimljivoj društvenoj igri ove godine prva tri mesta osvojili su studenti Ekonomskog fakulteta iz Beograda, Ekonomskog fakulteta u Subotici i Ekonomskog fakulteta iz Niša.

Singidunum Valjevo (3)

Naši studenti su pokazali zapaženo znanje u strategijama vođenja monetarne politike, pa kao i u svakoj društvenoj igri i u ovoj im želimo više sreće sledeće godine, da pored plasmana u finale osvoje i neko od prva tri mesta.

Singidunum Valjevo (6)

Singidunum Valjevo (5)