Studenti Fakulteta zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija tradicionalno su pozvani da učestvuju u radu 7. Dunavskog biznis foruma koji će se ove godine održati 13. i 14. novembra u Novom Sadu.
Učešće Fakulteta realizovaće se 13. novembra na panelu REGIONI MOSTOVI INTEGRATIVNIH PROCESA. ZAPADNI BALKAN, PRIMER POZITIVNIH PROMENA, na kome će jedan od panelista biti prof. dr Filip Đoković, dekan našeg Fakulteta.
Organizovani odlazak u Novi Sad je 13. novembra (organizovanim prevozom bez nadoknade za studente), polazak u 8 časova sa parkinga ispred Banke Intesa, a povratak nakon panela „Biznis i prosperitet“.
Zbog rezervacije prevoza i obezbeđivanja akreditacionih kartica za Forum, pozivaju se zainteresovani studenti da što pre prijave svoje učešće.
Prijava traje do 9. novembra u 15 časova, a može se izvršiti putem mejla ljmarkovic@singidunum.ac.rs ili upisom u spisak učesnika u Kancelariji 24, na II spratu Fakulteta.

Agenda Dunavskog biznis foruma

Dunavski-forum-1