Studenti Fakulteta zdravstvenih pravnih i poslovnih studija učestvovali su u radu 6. Dunavskog biznis foruma održanom u Novom Sadu, 5. i 6. oktobra u Master centru Novosadskog sajma.

IMG_0010

Ovogodišnji Dunavski biznis forum ponudio je učesnicima mogućnost izbora i učestvovanja na više panela. Počev od inovativnog preduzetništva žena i mladih, koncepta pametnih gradova do aktuelnih problema sela i poljoprivrede, konkurentnosti, održivog razvoja, novih tehnologija i nove industrijalizacije.

IMG_0007

Studenti Fakulteta aktivno su učestvovali u panelu „Pametni gradovi za pametne ljude“ i sa ostalim učesnicima doprineli da se istakne pozicija obrazovanja i značaj znanja i osposobljenog menadžmenta u procesu strateškog razvoja gradova, lokalnih sredina, ali i da se podrži saradnja fakulteta i privrede u funkciji podizanja kvaliteta života okruženja, kako gradova tako i seoskih sredina.

Dunavski-forum-1

dunavski-biznis-forum-e1443604124214