U ponedeljak, 28.09.2015. godine, na Poslovnom fakultetu Valjevo Univerziteta Singidunum upriličen je svečani prijem nove generacije studenata, koji će u akademskoj 2015/2016. godini pohađati prvu godinu studija.

Za sajt 1

Brucoše su pozdravili prof. dr Olivera Nikolić, dekan Poslovnog fakulteta Valjevo, prof. dr Kosana Vićentijević, prodekan fakulteta, kao i svi profesori, nastavnici i asistenti, koji su brucošima poželeli dobrodošlicu i uspešan početak studija. Takođe, predstavljeni su i najbolji studenti u prethodnoj školskoj godini, koji će biti stipendirani od strane Fakulteta.

Za sajt 2

U okviru prve nastavne nedelje, za brucoše je organizovana Nedelja orijentacije u toku koje će se studentima nizom aktivnosti približiti način rada fakulteta. Studenti će, između ostalog, biti upoznati sa departmanima na kojima studiraju, predmetnim profesorima, prostorijama fakulteta, Institutom za održivi razvoj, mentorstvom i ostalim aktivnostima koje im se nude tokom studija.

Za sajt 3

Više fotografija sa prijema brucoša možete pogledati u GALERIJI.

Za sajt 4

Za sajt 6