Letnja škola za pisanje projekta koju organizuju Fakultet zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija, Univerzitet Singidunum, i Institut za održivi razvoj počela je sa radom 25. avgusta. Ova svojevrsna škola specijalizovanih veština trajaće do 31. avgusta kada će biti prezentovani predlozi projekata.

Letnja škola pisanja projekata

Letnju školu otvorio je Aleksandar Vujić Subotić, načelnik Gradske uprave Valjevo, istakavši da je Grad Valjevo prepoznao ovu školu veština kao veoma značajnu i korisnu i podržao je, pre svega, kroz učešće zaposlenih u obuci. „Za gradsku upravu kao donatora koji objavljuje oko 11 raznovrsnih poziva za podnošenje projekata godišnje, veoma je značajno da su oni dobro i kvalitetno napisani.“ – istakao jeVujić Subotić.

Letnja škola pisanja projekata

Po završetku obuke, 31. avgusta biće prezentovani svi predlozi projekata koji će biti urađeni tokom trajanja škole. Žiri sastavljen od privrednika i predstavnika Grada i Fakulteta ocenjivače i rangiraće predloge kako bi najbolji bili nagrađeni.

Letnja škola pisanja projekata

Ova Škola je prvi, osnovni nivo i biće nastavljena u jesenjem i zimskom ciklusu, rečeno je na Fakultetu zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija u Valjevu.