Maturanti Srednje Ekonomske škole Valjevo, odeljenja IV1, imali su priliku da u okviru blok nastave prisustvuju predavanjima i radionicama na našem Fakultetu.

Predavanje na temu „Kako koristiti prednosti savremenog poslovanja“ u sredu, 29. novembra 2017.  održala je doc.dr Biljana Tešić.

DSC_1765

Kako da upravljanju personalnim finansijama imali su priliku da nauče od doc.dr Duška Ranisavljevića u četvrtak, 30. novembra 2017.

DSC_1770

U petak, 30. novembra, doc. dr Marko Marković maturante je upoznao sa pravilima dobrog web dizajna.

DSC_1781

U nastavku dobre saradnje koju naš Fakultet ima sa valjevskim srednjim školama očekuje se nastavak ovakvih predavanja i radionica sa ciljem dodatnog usavršavanja maturanata i njihove pripreme za studije.

DSC_1771