Poštovani studenti,

u okviru Erasmus+ projekta razmene, dva profesora iz Nemačke, Prof. Fuchs i Prof. Specht, boraviće na našem fakultetu sledeće sedmice kada će držati predavanja za naše studente.

Predavanja će se održati u sredu, 27.03. od 12h do 15h.

Prisustvo je obavezno za sve ispod navedene studente koji su odabrani prema nivou engleskog jezika i temama koja odgovaraju stručnim oblastima. Za prisustvo ćete dobiti poene od svojih profesora na predmetima koje trenutno slušate kod kojih je neophodno i da potvrdite svoj dolazak do 24.03.2019.

predavanje Prof. Specht-a na teme:

* Introduction to tourism architecture and architectural tourism (architecture as a symbol for destinations) and From market segments to hotel products (case examples)

Predavanje je OBAVEZNO za studente: Turizma i hotelijerstva I, II, III i IV godine koji imaju dovoljan nivo znanja engleskog jezika da aktivno učestvuju na predavanju/ radionici:

I godina – Turizam i hotelijerstvo

Jelena Marković

Darija Filipović

Marijana Aćimović

Naravno, ukoliko neko od studenata sa drugih studijskih programa, a iz grupe Engleskog jezika III, IV ili V želi da prisustvuje ovom predavanju, vrlo je dobrodošao.

Predavanje prof. Fuchs-a na temu: Service quality (Kvalitet usluga)

OBAVEZNO je za studente I godine svih studijskih programa sem turizma i hotelijerstva, koji imaju dovoljan nivo znanja engleskog jezika, kao i za jedan broj maturanata srednjih škola iz Valjeva.

Sestrinstvo

Maja Kosić