Školska 2020/2021 godina za studente master akademskih studija počinje u četvrtak, 12. novembra 2020. u 17 časova kada će biti održan svečani prijem nove generacije studenata.

Prijem studenata biće održan u prostorijama Fakulteta uz poštovanje svih propisanih epidemioloških mera, dok će se u nastavku semestra nastava na master studijama sprovoditi onlajn.

Na prijemu u četvrtak studentima će se obratiti prodekan Fakulteta i dr Verica Jovanović (Institut za javno zdravlje Srbije Dr Milan Jovanovic Batut).

Studenti će, takođe, imati priliku da se upoznaju sa profesorima koji će im predavati tokom školske godine, nakon čega će im biti uručene knjige.

Sve linkove za pristup budućim predavanjima možete pronaći  na odgovarajućim Stranicama predmeta.

Uputstva za e-nastavu       Stranice predmeta

Rasporedi nastave će biti blagovremeno istaknuti.