Pozivaju se studenti zainteresovani za posao predstavnika turističke agencije 1 A Travel (iz Beograda) u stacionaru u Antalijskoj regiji, Turska.

Trajanje angažmana: jun(druga polovina) – septembar (prva polovina) 2018. godine.

Posao obuhvata: prihvat turista i brigu o gostima tokom njihovog boravka, transfere od aerodroma do hotela, asistencije, prodaje i  vođenje izleta u regiji.

Agencija nudi :

•  troskove radne vize,
  •  povratnu avio kartu Beograd-Antalija-Beograd,
  •  smestaj (deli se sa kolegama),
  • postoji mogucnost ishrane u hotelima, u zavisnosti od organizacije posla tj. da li je zaposleni na izletu ili na transferu,
  • platu (fiksni deo) + procenat od prodaje izleta.

Od kandidata koji žele da se pridruže timu ovog turoperatora za Tursku zahteva se:

•  licenca turističkog vodiča ili da je student fakulteta turističkog usmerenja,
  •  vozačka dozvola i iskustvo u upravljanju motornim vozilom B kategorija,
  •  znanje engleskog jezika – viši nivo,
  •  komunikativnost i interpersonalne sposobnosti,
  •  snalažljivost, prilagodljivost i pozitivna energija.

Studenti zainteresovani za posao,  mogu svoju biografiju poslati na mail:  ana_teovanovic@yahoo.com

Izbor kandidata počinje u periodu oko Sajma turizma (22.02.2018.god.). Pre odlaska na destinaciju, kandidati će proći odgovarajuću obuku.