U četvrtak, 19. aprila 2018. godine gost Fakulteta bila je Gordana Kasum iz turističke agencije KonTiki Travel. Gordana je na Fakultetu održala gostujuće predavanje na temu odnosa sa potrošačima u turizmu. Predstavivši rad jednog od najpoznatijih turoperatora u zemlji, studentima je prenela dragocena iskustva sticana tokom dugogodišnjeg rada sa klijentima u sektoru individualnih aranžmana, aranžmana „po želji putnika“ (custom made) i rada sa veoma važnim (VIP) klijentima ove agencije.

Kontiki 2

Studenti turizma svih godina studija mogli su da čuju zanimljivosti i savete o pravilnom načinu saradnje i odnosa sa klijentima/putnicima koji će im biti od velikog značaja u profesionalnoj karijeri. Zanimljivost teme potvrdila su i brojna pitanja za gošću, a dogovorene su i prve stručne prakse u ovoj agenciji za naše studente.

Kontiki 1

Gordana Kasum direktor je sektora za organizaciju individualnih putovanja i zadužena je za odnose sa VIP klijentima ove poznate agencije.

Kontiki 3