Prema pozivu za razmene u okviru Erasmus+ programa od 23.10.2019. godine, studentkinje našeg fakulteta, Ivana Đurić (druga godina, Marketing menadžment i psihologija), Teodora Živanović (druga godina, Turizam i hotelijerstvo) i Milica Bajić (druga godina, Marketing menadžment i psihologija), odabrane su da zimski, odnosno prolećni semestar provedu na partnerskom univerzitetu DHBW Ravensburg. Pored velikog interesovanja i velikog broja prijavljenih kandidata, ove tri studentkinje su uspešno prošle proces interne selekcije da bi nakon nominacija univerzitetu u Ravensburgu zadovoljile sve kriterijume i zvanično postale njihovi studenti na razmeni. Želimo im puno uspeha i puno novih iskustava koje će podeliti sa svojim kolegama po povratku.

77387113_527038387887381_7129876789190459392_n

U zimskom semestru akademske 2019/2020. godine, a u okviru programa razmne Erasmus+, dva studenta sa Univerziteta Stefan cel Mare iz Rumunije, Ion Lozovanu i Alexandru Jenaneau, provešće letnji semestar na Fakultetu zdravstvenih i poslovnih studija.  Ovo su ujedno i prve razmene koje će biti ostvarene između našeg fakulteta i ove visokoobrazovne institucije i koje će pozitivno uticati na proširenje saradnje i ohrabriti studente i nastavno osoblje sa obe institucije da postanu deo Erasmus+ zajednice.