U petak 15. novembra 2019. godine svečano je obeležen prijem studenata master studija u školskoj 2019/2020 godini na Fakultetu zdravstvenih i poslovnih studija.

Singidununum Valjevo - Prijem studenata na master studijama 2019 6

Studente su pozdravili i poželeli srećan i uspešan rad prof. dr Olivera Nikolić, predsednica Fakulteta zdravstvenih i poslovnih studija i prof. dr Filip Đoković, dekan Fakulteta i rukovodilac master studija. Profesor Đoković studente je upoznao sa pravilima studija i predstavio predavače na obaveznim i izbornim predmetima koje će studenti moći da biraju za mentore.

Kako je ove godine upisana prva generacija master studenata iz oblasti zdravstva na studijskom programu Menadžment zdravstvene zaštite i napredne prakse, prisutne je pozdravila i doc. dr Milena Vasić u ime Instituta za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut“ u saradnji sa kojim se ovaj master program realizuje.

Svim studentima želimo uspešan početak nastave!