Obaveštavaju se svi studenti koji žele da postanu članovi Studentskog Parlamenta da najkasnije do ponedeljka, 17.10.2016. godine mogu poslati prijavu na adresu: parlamentpf@singidunum.ac.rs

U prijavi je neophodno dostaviti CV i motivaciono pismo sa navedenim razlozima i odgovorom na pitanje: „Zašto baš Vi treba da budete član Studentskog Parlamenta?“

Ukoliko je neophodna bilo kakva pomoć u kreiranju CV-a ili motivacionog pisma, molimo vas da pitanja pošaljete na e-mail adresu Parlamenta, a odgovor možete oćekivati u toku sledeće nedelje.

Prijave će pregledati i oceniti članovi Parlamenta i  prof. dr Filip Đoković, prodekan Fakulteta. Oni će, na osnovu određenih kriterijuma koji su bitni za rad u Parlamentu, izabrati najbolje prijave.  Na studentima je da osmislite formu CV-a i motivacionog pisma, kao i da informacije u dokumentima budu tačne i relevantne.