U četvrtak, 26. decembra 2019. godine, na Fakultetu zdravstvenih i poslovnih studija održan je tradicionalni novogodišnji kviz „Ko donosi poklone?“, povodom obeležavanja novogodišnjih i božićnih praznika, a u organizaciji nastavnica stranih jezika. Studentkinje i studenti takmičili su se u poznavanju Božićnih i novogodišnjih običaja u zemljama engleskog, nemačkog i španskog govornog područja i proširili svoja znanja vezana za kulturu i tradiciju pripadnika ovih naroda.

Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, Dan stranih jezika1

Kviz je predstavljao varijantu igre „Potraga za blagom“, gde je prvo bilo potrebno pronaći pitanja, a zatim, naravno, odgovoriti na njih.

Pobednički tim su činile studentkinje Anđela Nožica, Gorica Marjanović i Dunja Stojanović, koje su ovom prilikom nagrađene prigodnim poklonima.

Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, Dan stranih jezika4

Nastavnice stranih jezika Sonja Urošević, Lora Petronić Petrović i Nataša Mirković žele Vam srećne novogodišnje i Božićne praznike!

Frohe Weihnachten und ein glückliches Neues Jahr!

Merry Christmas and Happy New Year!

iPróspero Año Nuevo y feliz Navidad!

Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, Dan stranih jezika3

Fakultet zdravstvenih i poslovnih studija, Dan stranih jezika2