Akademska mobilnost predstavlja sastavni deo modernih studija u svetu, te i naš fakultet obezbeđuje svojim studentima takve, finansijski podržane razmene na partnerskim univerzitetima u EU.

Trenutno aktuelni pozivi za jednosemestralni boravak, pod programom Erasmus+, su za studente našeg fakulteta koji su zainteresovani za takve programe na Univerzitetu Hajnrih Hajne Dizeldorf i DHBW Ravensburg u Nemačkoj.

Mole se svi studenti da se obaveste o pojedinostima ovih univerziteta, ponuđenih programa, načinu prijave i slično u sekciji našeg sajta Ongoing projects.

Rok za nominaciju studenata za univerzitet u Dizeldorfu je do kraja oktobra, a za univerzitet u Ravensburgu do kraja novembra 2016. godine. Stoga je neophodno da se prijavite dosta ranije kako bi se mogao izvršiti interni izbor prijavljenih kandidata na vreme.

O svim ostalim detaljima se možete obavestiti na sajtu fakulteta u sekciji International cooperation.