Od 23. do 25. novembra u Novom Sadu će se održati 5. Međunarodni kongres studenata turizma i hotelijerstva – MEKST2018 u okviru koga će i prvi put biti organizovan Career fair kao mesto susreta onih koji nude zaposlenje u turističkoj privredi i mladih kojima je karijera u turizmu prvi izbor.

MEKST

MEKST je prošle godine okupio preko 850 studenata iz 15 zemalja Evrope. Kroz edukaciju, druženje i zabavu, ovaj kongres gradi mrežu studenata, koji će u bližoj budućnosti stečena prijateljstva proširiti i na međusobnu profesionalnu saradnju.

Teme MEKST 2018 su:
1. Primena digitalnog marketinga u turizmu;
2. Novi trendovi u hotelijerstvu;
3. Turizam budućnosti.

Poziv i program

Studenti našeg Fakulteta tradicionalno učestvuju na ovom kongresu, a kontakt osoba za prijave i sva pitanja je  studentinja IV godine, Jelena Tomić (mail: jelena.tomic.15@singimail.rs).