Udruženje „Rodi se na lepom mestu“ organizovalo je humanitarnu modnu reviju pod nazivom „Lepota i moda u humanoj akciji“ u petak 06.12.2019. u Centru za kulturu Valjevo.

Cilj ovog događaja je da se pruži podrška kampanji za modernizaciju odeljenja ginekologije i akušerstva Opšte bolnice Valjevo

IMG-3339 (1)

Studenti studijskih programa, Sestrinstvo i Fizioterapija imali su priliku da na poziv upravnih organa Opšte bolnice i Gradske uprave Valjevo budu u organizacionom odboru humanitarne modne revije.

Na reviji su učestvovale brojne sugradjanke i sugradjani, mame i bebe, trudnice, javne ličnosti i zdravstveni radnici u cilju promocije lepote, mladosti i zdravlja.

Studenti i predavači našeg Fakulteta su svojim učešćem u još jednom javnom i društveno korisnom projektu dali svoj doprinos.

IMG-3304 (1)