Poslovni fakultet Valjevo Univerziteta Singidunum je organizovao predavanje u okviru „Nedelje štednje“ 29.10.2015. godine, za studente IV godine studijskog programa Finansije i bankarstvo.

!cid_ii_150b3c17966acb46

Gostujući predavač Dr Duško Ranisavljević je aktuelnu temu „Štednja u periodu produžene recesije – trendovi kamatnih stopa“ prezentovao na interesantan i zanimljiv način i podstakao studente na diskusiju.

!cid_ii_150b3c184b91be22

Dr Duško Ranisavljević zaposlen u Marfin banci AD Beograd, filijala Valjevo na mestu šefa filijale je podelio sa studentima svoja profesionalna bankarska iskustva.

!cid_ii_150b3c17f8f0ee84

Na kraju predavanja povodom „Dana štednje“ studenti su iskazali zahvalnost za održano predavanje, pristupačnost u izlaganju i spremnost za otvorena pitanja prakse na aktuelnu temu štednje.