Na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu 14. juna 2018. godine održana je svečana dodela sertifikata za polaznike obuke veb programiranja. Naš Fakultet je bio partner u ovom projektu, a zahvaljujući tome obuku je u Valjevu pohađalo 20 učesnika programa prekvalifikacije.
ETF 4
Na svečanom prijemu obratili su se Saša Stojanović, Pomoćnik Ministra za digitalizaciju u prosveti i nauci u okviru Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, profesor Milo Tomašević, Dekan Elektrotehničkog fakulteta i profesor Boško Nikolić, upravnik računskog centra ETF-a i rukovodilac obuka veb programiranja.
ETF 1
Ovaj kurs je polaznicima pružio mogućnost da kroz 250 časova aktivne nastave steknu praktična znanja iz oblast veb dizajna i veb programiranja, kao i projektovanja i korišćenja baza podataka. Nakon završene obuke, polaznici su odslušali 10 časova nastave iz oblasti upotrebe poslovnih veština, a zatim su obavili stručnu praksu sa fondom od 160 časova.
ETF 3
Vest o završenoj obuci i dodeli sertifikata prenela je i Radio televizija Srbije – link.
ETF 2
large_DSC_0341м1