U okviru Programa studentske prakse , danas je za studente Poslovnog fakulteta Valjevo i učenike završnih razreda Ekonomske škole u Valjevu održana kratka radionica na temu:

„ULOGA DOBROG RAČUNOVOĐE U KREDITIRANJU PREDUZEĆA“

w2

Predavači su bili: Snežana Doder, ekspert korporativnih finansija i doskorašnji finansijski direktor OMV Srbije,Aleksandar Vasiliski, ekspert bankarstva i vlasnik „Valor Group“ i Dr Ana Jolović, profesor finansija na ISM Univerzitetui tim lider za razvoj finansijskog tržišta pri USAID projektu za bolje uslove poslovanja.

w3

Kako je rečeno dobar računovođa je veoma važan za poslovanje privrednih subjekata jer njihovo poslovanje može unaprediti, i suprotno, greške lošeg računovođe veoma su skupe i mogu dovesti do totalnog propadanja preduzeća.

w1

Prezentovana su i lična iskustva u profesionalnom razvoju kao i motivi koji mogu mlade, studente motivisati da budući posao potraže u bankarstvu, računovodstvenim uslugama, finansijskom konsaltingu.

w4