Institut za održivi razvoj Fakulteta zdravstvenih pravnih i poslovnih studija u saradnji sa „Media Inventom“ iz Novog Sada organizuje, već tradicionalno, odlazak na

Dunavski biznis forum

koji se održava 5.oktobra u Master sali Novosadskog sajma.

dunavski-biznis-forum-e1443604124214

Odlazak u Novi Sad i učešće na ovom Forumu organizuje Institut na sledeći način:

1. Prijavljivanje učešća – upisivanje u spisak koji se nalazi u Biblioteci Fakulteta (II sprat), ili e-mailom (ime, prezime, telefon) na adresu: ljmarkovic@singidunum.ac.rs

krajnji rok: 3. oktobar. Upis OBAVEZAN jer je za svakog učesnika predviđena izrada ID kartice.

1. Odlazak u Novi Sad organizovanim prevozom (kombi ili autobus zavisno od broja prijavljenih). Rok: 5. oktobar. Boravak i učešće u radu Foruma od 10,00 do 16,00 sati. Od 16,00 do 18,00 sati slobodno vreme za boravak u Novom Sadu. Povratak iz Novog Sada u 18,00 sati sa parkinga.

Važni detalji:

Za sve učesnike obezbeđen je BESPLATAN PREVOZ. Obavezno prijavljivanje što ranije, kako bi se rezervisalo adekvatno prevozno sredstvo.

Dodatne informacije: Ljubica Marković, Institut za održivi razvoj, kancelarija Biblioteke II sprat, e-mail: ljmarkovic@singidunum.ac.rs , kontakt tel. 064 821 66 13

AGENDA FORUMA